TurkishEnglishGermanRussian

 Nexsis Teknoloji ve İletişim Merkezi

2000 yılında NEXSIS adı altında kurulmuş ve Telekomünikasyon sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan şirketler grubumuz, şemsiyesi altında bulunan 9 ayrı şirket ile faaliyetlerine devam etmektedir.

nexsis, kaliteli ürün ve hizmet geliştirmek için, gelişmiş teknolojinin ve yaratıcı fikirlerin kullanılmasının önemine inanmakta ve kalifiye kadrosu ve yatırımları ile kendini daha büyük hedeflere hazırlamaktadır.

Pazara sunduğu yüksek teknoloji ürünleri ve katma değerli servisleri ile topluma duyduğu saygıyı ifade eden nexsis, “insan için teknoloji” yaklaşımıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

nexsis, zamanı yakalayan ve devamlılık içeren gelişim politikasıyla sektöre ve yaşama katkılarını sürdürecektir.

Kurumsal değerlerimiz arasında çalışanlarımızın güvenliğini ve sağlığını en ön planda tutmak, faaliyetlerimizin çevreye etkisini azaltmak için çaba harcamak, sanatsal ve eğitsel projelere sponsor olarak toplumumuzun kültürel gelişimine katkıda bulunmak ilk sıralarda yer alır.

En büyük gurur kaynağımız ise, müşterilerimiz ile kurduğumuz uzun soluklu ilişkilerdir, bize karşı duydukları güven için onlara minnettarız. Müşterilerimizin gereksinimlerini yakından takip ederek, hiçbir çabadan kaçınmadan onlara daha da iyi çözümler sunarak faaliyetlerimizi geliştirmeye devam etmek en büyük arzumuz.